Lazerli Kesim İşinde En Çok Satış Yaptığımız Bölgeler

Lazerli kesim işinde en çok satış yaptığımız bölgeler Gebze, Tuzla, Orhanlı, İkitelli ve sanayinin yoğun bölgelerdir…

Gebze

Kocaeli Gebze yöresi ülkemizde sanayinin en geliştiği bölgelerdendir. Burada gemi ürünleri, otomotiv, mobilya, makine sanayi, ağır iş makineleri sanayi gibi pek çok farklı alanda üretim yapan firmalar bulunmaktadır. Tüm bu firmalar üretim aşamasında lazer kesim ve büküme ihtiyaç duymaktadır.

Lazer kesim Gebze yöresindeki firmamız Gebze ve Kocaeli’nin tüm ilçelerine hizmet verdiği gibi yakın illere ve İstanbul’a da hizmet vermektedir. Lazer kesimde hayal edebileceğiniz tüm desenleri firma olarak profesyonel bir şekilde kesmekteyiz. Hatta sizin için istediğiniz desenleri de tasarlamaktayız.

Orhanlı

Sanayi alanında üretim yapan ve metal kesime ihtiyacı olan firmalara lazer metal kesim hizmeti sunmaktayız. Bu sayede istenilen boyutlarda ve şekillerde metallerin elde edilmesi mümkün olmaktadır. Bu da müşterilerin taleplerinin karşılanması açısından son derece önemlidir.

Hızlı Teslimat

Firmamız sahip olduğu üstün teknolojik makineler sayesinde çok kısa süre içerisinde ürünleri talepler doğrultusunda teslim etmektedir. Dolayısıyla kısa sürede birçok iş başarmak mümkün olmaktadır. Ekonomik kazanç noktasında son derece avantajlı olan bu durum kaliteli hizmet ile taçlanmaktadır.

Milimetrik Kesimler

İstanbul lazer kesim Orhanlı hizmetlerimiz kapsamında sizlere milimetrik kesimler sunmaktayız. Böylelikle istenilen desenlerin oluşturulması daha kolay olmaktadır. Ayrıca kullanılan bilgisayar teknolojileri sayesinde hata payı da sıfıra indirilmektedir. Böylelikle üretiminizden elde edeceğiniz kazanç oranları da ciddi manada artacaktır.

Ekonomik Lazer Kesim

Firmamızı tercih etmeniz durumunda en uygun fiyatlar ile lazer kesim yaptırabilmeniz mümkün olacaktır. Bu kapsamda lazer kesim fiyatları piyasa fiyatlarının altında bir oranla sizlere sunulmaktadır. Hizmet kalitesi olarak ise bilgisayar teknolojileri ile çok daha kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Bu sebeple hiç çekince göstermeden firmamızdan hizmet almanızı sizlere tavsiye etmekteyiz.

Öyle ki firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz bu konudaki memnuniyetlerini her fırsatta dile getirmektedirler. İşte bu sebeple sizler de üretiminizi artırmak için bu fırsatları kaçırmamalısınız.

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarının üzerinde faaliyet gösteren firmamız bu kapsamda sizlere her şeyin en iyisini en uygun fiyatla sunmayı şiar edinmiştir. Sizler de firmamızdan hizmet alarak tüm bunlara sahip olabilir ve hizmet kalitenizi daha da çok artırabilirsiniz. O halde vakit kaybetmeksizin sizleri de ailemiz arasında görmekten memnuniyet duyarız. Bizlere 7/24 telefonlarımızdan ulaşabilir ve gerekli tüm ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz.

İkitelli

Lazer Kesim İkitelli Sanayi alanında faaliyet gösteren pek çok firmanın lazer kesim ve büküm ihtiyacı olmaktadır. Bu teknik ile farklı yapı ve kalınlıklardaki pek çok metal plakaya kolayca şekil verilebilmektedir. Lazer kesim sayesinde istenilen şekil, boyut ve desenlerde kalıplar elde edilebilmektedir. Milimetrik kesimler yapılarak kusursuz denilebilecek şekiller kolay ve hızlıca üretilmektedir.

Lazer Kesim Firmaları

Üretim yapan pek çok fabrika, metal plakalardan ihtiyaçlarına uygun şekiller kestirmektedir. İşte bu işlemi yapan firmalar lazer kesim firması olarak hizmet vermektedir.

Lazer kesim ile kesilen metal parçalar o haliyle kullanılabileceği gibi, bazen de belirli oranlarda bükülmeleri gerekir. Bu büküm işlemi de abkant büküm tekniği ile yine lazer kesim firmaları tarafından yapılmaktadır. yani lazer kesim ile büküm birbiriyle ayrılmaz bir bütündür.

Lazer kesim yatıran bir firma, kesimi farklı yerde bükümü farlı bir yerde yaptırmak istemeyecektir. Bu durum zaman, emek ve para israfı anlamına gelecektir. İşte pratik ve hızlı üretim için bu iki hizmet birlikte sunulmaktadır.

İkitelli Lazer Büküm

Lazer büküm firmaları ihtiyaca yönelik olarak sanayi kentlerinde daha yoğundur. Özellikle Kocaeli Gebze ile İstanbul İkitelli bu konuda öne çıkmaktadır. üretim sektörü lazer kesim işleri için uzağa gitmeye gerek duymayacak ve zamandan da paradan da tasarruf edecektir.

Lazer büküm İkitelli firmamız ile tüm İstanbul’a ve Kocaeli iline hizmet sunmaktayız. Firmamız tarafından 2000 yılından beri lazer kesim büküm işleri profesyonel olarak yapılmaktadır. Yani lazer kesimle ilk tanışılan dönemlerden beri bu işle iştigal ediyoruz. Bu sayede deneyim ve son teknoloji ürünlerle en iyi hizmeti sunuyoruz.

Sizin belirlediğiniz tasarımlara göre milimetrik kesimler yaptığımız gibi hayalinizde ne varsa onları da mükemmelce tasarlıyoruz.